nauji gemoterapiniai_produktai


 kvietimas-i-seminara


 Seminaras „Gemoterapija – natūralus jaunų augalų audinių terapijos metodas,

jungiantis fitoterapijos ir homeopatijos mokslus“,

vykęs 2011 m. lapkričio 26 d. viešbutyje „Europa Royale Kaunas“

Nuolat didėja alternatyviosios, arba komplementinės, medicinos populiarumas ir pritaikymas. Dažnai ši medicina vadinama natūraliąja, o vartojami preparatai ir gydymo būdai –  natūraliais.

       Vis dažniau, nusivylę tradicine (alopatine) medicina, kai nepavyksta atsikratyti kokios nors negalios, žmonės bando sau padėti liaudies išbandytomis priemonėmis arba susidomi natūraliomis gydymo galimybėmis. Viena tokių – gemoterapija. Remiamasi meristeminių audinių, kurie randami jaunų augalų pumpuruose, ūgliuose, šaknelėse, sėklose, gyvybine energija. Ji padeda sureguliuoti ir subalansuoti žmogaus ląstelių gyvybines jėgas. Taigi, šia mums visiems aktualia tema buvo surengtas pirmasis seminaras, kurio metu pristatytas naujas produktas – gemoekstraktas (maisto papildas).

Seminarą vedė dr. Olah Neli-Kinga (Kokybės ir mokslinių tyrimų „PlantExtract“ skyriaus direktorė) ir dr. Adrian Alecu (klinikinės homeopatijos asociacijos tyrimų viceprezidentas, dėstytojas) iš Rumunijos. Gydytojai pasidalijo ilgamete darbo patirtimi, pagrįsta ne tik stebėjimais, bet ir farmakologiniais bei klinikiniais tyrimų rezultatais.

Seminaro metu įvairių sričių specialistai (gydytojai, farmacininkai) buvo supažindinti su gemoterapijos mokslu, jo istorija ir plėtra. Plačiai aptartas gemoterapinių ekstraktų poveikis žmogaus ląstelėms, t. y., detoksikacinės, regeneracinės bei gydomosios savybės. Taip pat buvo išnagrinėta kai kurių preparatų, pavyzdžiui, juodųjų serbentų pumpurų ekstrakto (Ribes nigrum), bruknių ekstrakto (Vaccinium vitis idaea), paprastųjų erškėčių ekstrakto (Rosa canina) ir kt. sudėtis, jų poveikis, vartojimas ir kombinavimas su kitais preparatais.  

Seminaro dalyvius sudomino pranešimas apie klinikinių tyrimų atvejus. Buvo kalbama apie pacientus, kurie, norėdami išvengti tradicinės medicinos gydymo būdų (operacijų, cheminių vaistų), pasirinko gemoterapiją ir beveik visais atvejais pasiekė gerų rezultatų. Tai unikalus ir inovatyvus preparatas, kurį dovanoja mums pati gamta – veikia švelniai, bet labai efektyviai ir saugiai. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį tiems, kurie yra alergiški ar jautrūs gliceroliui, nes į preparato sudėtį  įeina ne tik mineralai, vitaminai, baltymai ir t. t., bet ir glicerolis (su kuriuo skiedžiamas preparatas). 

Po pranešimų gydytojai atsakinėjo į iškilusius klausimus. Dalyviai klausinėjo apie papildų taikymą esant įvairiems organizmo sutrikimams, ligoms, kada vartoti ir t. t. Reiktų suprasti, kad preparatas negydo sunkių  ligų, bet gali sustabdyti jas tam tikroje stadijoje, pavyzdžiui, cistą, kurios dydis ne didesnis nei 3 x 4 cm dydžio, arba fibromos augimą, jei ji yra nuo 3 iki 5 cm, be to, buvo atvejų, kai mažesnės apimties fibroma visai išnykdavo. Ekstraktai skatina ląstelių pusiausvyros atkūrimą ir audinių homeostazę (palaiko arba gerina sveikatą). Papildą vartoti rekomenduojama prieš valgį, nes tada poveikis efektyvesnis ir greitesnis.